mobile logo

o nas

nasze biuronajlepsze rozwiązanie to ULGA

Od kilku lat tworzymy młodą, rozwijającą się firmę, w którą wkładamy swoje serca. Jesteśmy ambitni i ciągle doskonalimy się w zakresie rozwoju zawodowego. Cała kadra zarządzająca uczestniczy czynnie w konferencjach oraz szkoleniach z różnych branż, jak również eventach biznesowych.

Właściciel biura – mgr Zbigniew Sztymelski posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu rachunkowości przedsiębiorstw o różnych rozmiarach i profilach działalności. Prowadzi on szkolenia dedykowane dla firm z zakresu rachunkowości i podatków.

Nasz zespół za cel stawia sobie profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową, po najbardziej konkurencyjnych cenach. Wierzymy, że współpraca z nami ułatwia powstawanie i rozwój przedsiębiorstw, które będą odnosiły sukcesy na rynku i przyczynią się do poprawy naszej gospodarki.

Umożliwiamy naszym klientom nowe, wygodne rozwiązania, które ułatwiają współpracę zainteresowanym stronom. Naszym wiodącym oprogramowaniem są produkty renomowanej firmy Enova, który w porównaniu do oprogramowania większości biur rachunkowych daje wiele dodatkowych możliwości, między innymi pozwala na bieżący podgląd zaksięgowanych dokumentów, czy też szybki import danych do naszego systemu.

Jesteśmy dumni z faktu, że mamy wdrożoną strategiczną kartę wyników, co zapewnia spójność między celami a podejmowanymi przez nas działaniami. Systematycznie mierzymy i kontrolujemy efekty naszych działań. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z naszych usług.

Dodatkowo zapewniamy bezpieczeństwo danych zgodnie z systemem kontroli GIODO. Posiadamy również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Napisz do nas!
Wiadomość została wysłana!